20.07.2017 - Peníze a práce

Půjčka na cokoliv

Rozhodli jste se, že si pořídíte nové auto, zařízení do bytu nebo cokoliv jiného, ale nemáte k dispozici dostatečné množství finančních prostředků? Nechcete-li čekat, až se vám podaří našetřit ze svých příjmů, můžete si pomoct vhodně zvoleným financováním. Obecně je vždy výhodnější uzavřít účelový úvěr, který lze využít pouze na striktně vymezené účely (např. hypotéku pouze na financování související s bydlením). Chystáte-li se však peníze využít na financování více položek, případně nenajdete-li vhodný účelový úvěr, nezbude vám, než si vyřídit neúčelovou půjčku. Tzv. půjčka na cokoliv může mít mnoho podob a my vám představíme ty nejběžnější.
Půjčka na dovolenou  |  Hanusch  |  26.07.2017 01:17:50  |  Reagovat
Osobně jsem si půjčila u https://www.provi dent.cz/, a první jsem dostala bezúročně :) Takže špatný svědomí pro tentokrát nemám :D
Hotovostní půjčka  |  Žaneta  |  19.01.2018 17:36:17  |  Reagovat
Určitě není dobré půjčovat si úplně na cokoliv, respektive na věci, které nepotřebujete, ale pokud je to nutnost, nevidím v tom problém. Sama jsem si takto půjčovala a zvolila jsem hotovostní půjčku, kterou jsem si mimochodem našla tady: https://www.hyperfinance.cz/pujcky/hoto vostni-pujcka/ :) Vše jsem v termínu bez potíží splatila a už jsem opět bez dluhů :)
 
Vyhledávání
Partneři

 
http://www.businessinstitut.cz/ - Prestižní studium MBA - Business Institut
http://www.cambschool.cz/ - MBA studium na Cambridge Business School
http://www.esbm.cz/ - - Moderní online studium MBA a LLM (Praha, Brno, Ostrava)
Poradíme vám, jak získat výhodnou nebankovní půjčku ihned na účet.