Kariéra

Obchodní zástupce

Společnost forexample.cz hledá kandidáty na pozici obchodní zástupce.

Náplň práce:

  • Prodej internetových produktů společnosti
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Akvizice nových zákazníků
  • Aktivní prodej služeb společnosti na základě přímého oslovení klienta
  • Vedení obchodních jednání

Nabízíme:

  • Atraktivní, dobře prodejný produkt
  • Možnost podílet se na firemních projektech
  • Samostatnou a zajímavou práci
  • Odměnu formou vysokých provizí
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Nástup: Ihned

Požadujeme:

  • Obchodně orientovanou osobnost zaměřenou na výsledky
  • Prezentační a argumentační schopnosti
  • Samostatnost a zodpovědnost
  • Příjemné vystupování
  • Živnostenský list

Kontakt:
Pošlete nám svůj životopis na adresu kariera@forexample.cz.

A váš názor?
Kam máte v plánu jet na dovolenou?
(celkový počet hlasů: 3442)
Vyhledávání
Nejdiskutovanější

Databáze je prázdná!

Partneři

http://www.businessinstitut.cz/ - Prestižní studium MBA - Business Institut
http://www.cambschool.cz/ - MBA studium na Cambridge Business School
http://www.esbm.cz/ - - Moderní online studium MBA a LLM (Praha, Brno, Ostrava)
Poradíme vám, jak získat výhodnou nebankovní půjčku ihned na účet.