22.11.2017 - Životní styl - komerční článek

3 druhy dárků pro muže: Konečně najdete ten pravý

Každá žena se před Vánocemi hroutí, když si představí, kolik dárků pro muže musí vymyslet. Ono je totiž mnohem snadnější vybírat dárek pro kamarádky, maminky a sestry, ale pro ty muže ne a ne vymyslet něco originálního. Nebojte se, s námi to zvládnete!

Zdroj: Dárky pro muže

Vánoční dárky pro muže si můžeme obecně rozdělit do tří kategorií. Jednou skupinou, která na první pohled možná působí trochu nudně, jsou dárky praktické. Další, které naopak mají k nudě velmi daleko, jsou hračky pro muže a poslední kategorií, která vyžaduje nejvíce zapojení znalosti obdarovaného a vlastní fantazie, je kategorie dárků osobních.

Osobní dárky - ukažte, že ho dobře znáte

 

Vybírat osobní dárky je možná nejtěžší. A pokud vás osobní dárek ještě nenapadl, nejspíš už na něj nepřijdete. Ale přesto se zkuste zamyslet nad jeho zájmy a potřebami. Nechybí mu náhodou kožený řemínek k hodinkám, netouží po nějakém zážitku, nebo se nekoná poblíž koncert jeho oblíbené kapely?

Praktické dárky - hlavně, ať to využije

 

Nejhorší, co se dárku může stát je, že bude ležet někde zaházený ve skříni. To se ale u vhodně vybraného praktického dárku nestane. Holicí strojky, zastřihovače vousů, parfémy a další zušlechťovače jsou jistě na místě.

Tip: Mezi praktické dárky patří i ty spojené s jeho koníčkem. Rybářské potřeby pro rybáře, handsfree do auta pro řidiče, akční kamera pro dobrodruhy, nové chrániče pro hokejistu...

Hravé dárky pro zábavu

 

Nebýt povinností, hráli by si muži stejně jako děti. Drony, vrtulníky, modely na dálkové ovládání, 3d tiskárna a další hračky pro dospělé jsou zárukou jeho šťastného úsměvu. Pokud ho baví společenské či počítačové hry, máte jasno!

Autor: - Redakce -

 
Diskuse ke článku (počet reakcí: 1)
21.01. 20:24 robin hudec | a co rybáři?
Já jako rybář bych třeba ocenil cokoliv z těchto rybářských
 
 
Vyhledávání
Nejdiskutovanější

Databáze je prázdná!

Partneři

 
http://www.businessinstitut.cz/ - Prestižní studium MBA - Business Institut
http://www.cambschool.cz/ - MBA studium na Cambridge Business School
http://www.esbm.cz/ - - Moderní online studium MBA a LLM (Praha, Brno, Ostrava)
Poradíme vám, jak získat výhodnou nebankovní půjčku ihned na účet.