26.01.2018 - Životní styl

3 věci, které by vaše kadeřnice měla vědět

Návštěva kadeřnického salónu patří do života téměř každé ženy. Některá do něj zavítá jen zřídkakdy, ale jiné s neochvějnou pravidelností. Tak či onak se vyplatí, aby o vás měla kadeřnice nějaké informace. Díky tomu se nestane, že nebudete s účesem a prací kadeřnice spokojené. Stejně tak je vhodné mít jednu kadeřnici, kde se vracíte. Nebo alespoň kadeřnický salón, kde může zastoupit vaši kadeřnici v době její nepřítomnosti kolegyně, která už také ví co a jak. Co vše by tedy měla vaše kadeřnice o vás vědět?

Zdroj: Kadeřnice

Váš styl

 

První věc, kterou by o vás měla kadeřnice vědět, je váš styl. Ne to, jak vypadáte při první návštěvě salónu. To může být matoucí, pokud spěcháte do kadeřnictví z práce, cestou vás chytne slejvák, stihnete se pohádat se šéfkou a polít si blůzku kávou. S vlasy si pohraje vítr i dešťová voda. V tu chvíli vypadáte jako "Rozárka", která se neumí upravit a je rozlítaná. Přitom to tak vůbec být nemusí. Vaše kadeřnice by měla vědět, zda preferujete moderní, ale decentní účes, nebráníte se experimentům, případně dáte-li přednost něčemu klasickému, konzervativnímu. On účes musí jaksi ladit s osobou i jejím stylem oblékání. Tudíž tuto část spolu proberte.

Péče o vlasy

 

Vaše kadeřnice by měla vědět, zda pravidelně pečujete o své kadeře. Nevěřte, že vždy to na první pohled či omak pozná. Vaše vlasy mohou být jako seno i přes veškerou vaši snahu nebo naopak, kypět zdravím přesto, že na nějakou péči o vlasy nemáte příliš moc času. Podle toho je pak mnohem snadnější vybrat pro kadeřnici správný střih a účes, včetně péče, kterou vám doporučí.

Co kadeřnici říkat a co ne?

 

Vaši kadeřnici určitě nemusí zajímat, zda s někým randíte, řešíte krizi ve vztahu, hledáte si novou práci. Přesto si mnoho zákaznic udělá z kadeřnice či kosmetičky osobního psychologa. Když už budete sedět v křesle a hovořit spolu, vyberte téma, které vám oběma prospěje. Třeba to, že hodně sportujete - protože to souvisí s pocením a tudíž i vhodným účesem. Že pracujete v prašném prostředí nebo naopak na recepci, kde je důležité, jak vypadáte. Klidně sebou přineste i fotografie účesů, které se vám líbí, aby poradila, zda by slušely i vám, případně to vaše vlasy umožňovaly.

Autor: - Redakce -

Diskuse ke článku (počet reakcí: 0)
 
 
Vyhledávání
Partneři

 
http://www.businessinstitut.cz/ - Prestižní studium MBA - Business Institut
http://www.cambschool.cz/ - MBA studium na Cambridge Business School
http://www.esbm.cz/ - - Moderní online studium MBA a LLM (Praha, Brno, Ostrava)
Poradíme vám, jak získat výhodnou nebankovní půjčku ihned na účet.