03.04.2018 - Životní styl

4 tipy - jak přežít svatební noc

Svatební přípravy včetně svatebního dne dají opravdu zabrat. Proto se nezřídka stává, že nevěsta či ženich ještě nemají nohy v posteli a už odfukují. Vůbec nic se neděje, když sex odložíte na později, až se trochu prospíte.

Zdroj: Svatební noc

Pokud však chcete, aby se svatební noc vydařila a přežili jste ji bez fyzického vyčerpání, držte se následujících rad. Existuje totiž mnoho maličkostí, které navzdory vší snaze mohou svatební noc snadno překazit. Přitom není tak těžké některým jednoduše předejít.

Obuv

 

Vybrat vhodnou obuv k svatebním šatům bývá mnohdy nesnadná mise. Většina nevěst nehledá totiž obuv, která bude pohodlná, ale nádherná, okouzlující, jedinečná. I za cenu rčení "parádo trp". To se pak lehce může stát, že po protančeném dni budete sedět tiše na židli a bude vás bolet každý krůček, odskáčou to vaše nohy a puchýře jsou v tomto případě to nejmenší. Poslední na co budete myslet je sex. Rada tedy zní, ke krásným svatebním botičkám sebou vezměte i náhradní obuv. Takto si dokážete užít den a večer vás nebude otravovat bolest nohou a krvavé puchýře.

Odpočívejte

 

Svatba je jeden velký stres a shon. Na druhou stranu - nevdáváte se každý rok. Snažte se před svatbou odpočívat, relaxovat, bude-li to jen trochu možné. Všechny důležité věci zkuste zvládnout s předstihem a jak se praví "připravenému štěstí přeje".

Spokojený žaludek

 

Svatební noc může zkomplikovat i bolavý nebo prázdný žaludek. Nezřídka se stává, že nevěsta z nervozity moc nejí nebo naopak - se přežírá. Odpuste ten výraz. Rozhodně nebuďte o hladu, ale ani do sebe necpěte horem spodem vše, co vám pod ruku přijde. Jídlo si vychutnejte, jezte pomalu a klidně.

Alkohol

 

To platí především pro ženicha. Pivo, víno, bublinky, krapet něčeho ostřejšího a na problémy je zaděláno. Někteří muži mají po konzumaci většího alkoholu problém, protože jejich nádobíčko ne a ne spolupracovat. O výdrži nehovoře. Takže přípitek na zdraví, štěstí, ale nezapomínat na dostatečný příjem nealkoholických tekutin. Přípitky hezky prokládejte vodou.

Autor: - Redakce -

 
Diskuse ke článku (počet reakcí: 0)
 
(nepropojeno!)
 
Vyhledávání
Partneři

 
http://www.businessinstitut.cz/ - Prestižní studium MBA - Business Institut
http://www.cambschool.cz/ - MBA studium na Cambridge Business School
http://www.esbm.cz/ - - Moderní online studium MBA a LLM (Praha, Brno, Ostrava)
Poradíme vám, jak získat výhodnou nebankovní půjčku ihned na účet.