27.05.2018 - Sex a vztahy

7 znamení, že vás chce partner opustit

Partnerství je krásná, leč zároveň velmi náročná záležitost. Hledání životního partnera se žel neobejde mnohdy bez přešlapů a bolestných rozchodů, kdy jeden či druhý dojde k závěru, že měl o společném životě zcela jinou představu. Jenže jak poznat, že vztah směřuje do kytek a partner hodlá vycouvat?

Zdroj: Rozchod

Časté hádky

 

Prvním a nejčastějším signálem jsou hádky a neschopnost se jakkoliv domluvit a dojít k rozumnému závěru. Většina vaší komunikace zahrnuje neshody a nepřátelskou atmosféru. Je jen otázkou času, komu dřív dojde trpělivost.

Vyhledává samotu

 

Spíš než vaší přítomnost vyhledává partner samotu? Pak je něco špatně. Pokud se těší více ze samoty než vaší blízkosti, nejspíš brzy přijde s tím, že vás opouští.

Má tajnosti

 

Je nějak často na telefonu a píše zprávy nebo tajně volá? Samozřejmě to nemusí ještě znamenat žádnou pohromu. Možná chystá pro vás překvapení. Pokud se tak ovšem děje příliš často, pak nejspíš sdílí nadšení s někým jiným.

Ve vztahu chybí humor a smích

 

Je úplně běžné, že partneři se spolu smějí, dovádějí, hýří humorem, pokud zrovna neřeší nějakou vážnou situaci. Jestliže se z vašeho vztahu vytratil úsměv, humor a nahradil ho zamračený výraz, pak to může být signál, že partner zvažuje odchod a není mu 2x do skoku.

Nedůvěra

 

Každý kvalitní vztah se zakládá na důvěře. Panuje-li u vás nedůvěra, nemůžete hovořit o zdravém vztahu. Podezírání, napadání, urážení, hádky - tudy vede jen jedna cesta. Ukončit nesmyslný a nefungující vztah.

Vyhýbá se intimnostem

 

Vyhýbá se váš partner intimnímu sblížení? Reaguje podrážděně na váš dotek? Jako by mu to nebylo příjemné? Ach ouvej. Pak nemá smysl prodlužovat bolest a trápení.

Neplánuje s vámi

 

Pokud s vámi partner neplánuje, znamená to jediné, že si vás nedokáže představit ve své budoucnosti. Není-li schopen odpovědět, jak vidí vaši společnou budoucnost: nákup nemovitosti, cestování, společné koníčky, děti, kariéra, pak s vámi do budoucna rozhodně nepočítá a měli byste zpozornět.

Autor: - Redakce -

 
Diskuse ke článku (počet reakcí: 0)