27.06.2018 - Životní styl

Aktuální fashion tipy pro muže

Mnoha mužům pánské trendy vůbec nic neříkají a oblékají se podle toho, co se jim líbí či nelíbí a ceny. Ale najdou se i tací, kteří módu sledují a snaží se ulovit novinky. I letos móda několik novinek přinesla a pánové se mají vskutku na co těšit.

Zdroj: Fashion tipy pro muže

Obleky

 

Obleky se vracejí do módy, jako tomu bylo v minulosti. Jsou elegantní a šmrncovní. Ty dnešní mají však oproti minulosti výhodu. Jsou pohodlné a nosit se dají nejen na obchodní schůzky, ale i toulky městem. Ti odvážnější je totiž nosí s jednoduchým tričkem a teniskami.

Košile

 

Návrat hlásí i havajské košile a některé kousky stojí opravdu za to. I košile je svým způsobem elegantní záležitost, ale lze pojmout i jako sportovní elegance a obléci si ji k džínům. Džínovina je další na seznamu módních prvků.

Džínovina

 

Džínovina se těší oblibě již dlouho. Jde prakticky o nesmrtelnou záležitost. V módě však nebudou upnuté střihy, ale i rovné a volnější nohavice. Konečně. Popravdě řečeno v upnutých riflích mi muži připadají zženštěle, ale možná věc názorů. Mimo džínoviny se budou v létě nosit kalhoty prodyšnějších materiálů a opět volnější střih.

Kraťasy

 

Zapomeňte na dlouhé a široké kraťasy s velkými kapsami. Šik budou volné, ale krátké šortky, které se hodí i k obleku a s přehledem nahradí oblekové kalhoty. Samozřejmě svou roli zde hraje materiál.

Svetry a mikiny

 

Z barev budou frčet černá, šedá, hořčicová, khaki, žlutá, oranžová, ale i námořnická modrá. In budou opět kapuce, ale pokud si na kapuce nepotrpíte, žádný problém. Nosit se budou i mikiny bez kapucí s kulatým výstřihem a límcem. I svetry se těší popularitě. Pokud dáváte přednost raději svetru než mikině, pak hurá na nákupy.

Pánské střihy

 

Sebelepší oblečení nevynikne, pokud tomu nepřizpůsobíte účes. V těch se toho až tolik nemění. Žádané jsou a budou krátké sestřihy s vystříhanými stranami, aby mohly vyniknout vyholené ornamenty - ty budou opravdu šik.

Autor: - Redakce -

Diskuse ke článku (počet reakcí: 0)
 
 
Vyhledávání
Partneři

 
http://www.businessinstitut.cz/ - Prestižní studium MBA - Business Institut
http://www.cambschool.cz/ - MBA studium na Cambridge Business School
http://www.esbm.cz/ - - Moderní online studium MBA a LLM (Praha, Brno, Ostrava)
Poradíme vám, jak získat výhodnou nebankovní půjčku ihned na účet.