15.12.2017 - Životní styl - komerční článek

Cítím se lehce, přesto v teple. V in a přesto funkčním oblečení

Nezáleží, jestli si vyberete běh ulicemi vašeho města nebo v terénu zasněženými horami, nová řada IRBIS od značky Odlo bude vaším parťákem pro jakoukoli zimní aktivitu. Při změně na sychravé a studené počasí vás produkty IRBIS udrží v teple, bez narušení schopnosti pohybu sportovce. Navíc, tato řada přichází s designem, který zaujme každé oko, a i přesto si udržela svou funkčnost.

Zdroj: IRBIS od značky Odlo

Nová řada značky Odlo je založena na Seamless Hybrid technologii, která se soustředí hned na dva detaily: inovativní bezešvá technologie a svoboda pohybu. Tuto sezónu Odlo přizpůsobuje svou speciální konstrukci pleteniny, aby jeho oblečení bylo při nošení maximálně pohodlné. Konstrukce oblečení je přizpůsobena stavbě těla, proto pomáhá sportovcům být v teple a pohodlí bez omezení jejich pohybu nebo dýchání. Vysoce kvalitní a extrémně lehký Pertex? Microlight materiál zajišťuje odolnost proti větru i vodě a navíc je vysoce prodyšný. Tepelná izolace je zajištěna výplní Primaloft.

Řada IRBIS zahrnuje bundy a vesty pro muže i ženy, zatímco Takedown verze bez bezešvé Hybrid technologie nabízí bundy, vesty a šortky. Všechny oděvy mohou být kombinovány s kteroukoliv střední vrstvou nebo sportovním spodním prádlem značky Odlo.

Díky skvělému designu a živým barvám vytváří řada IRBIS perfektní postavu. Reflexní detaily zajistí větší bezpečí při snížené viditelnosti a boční kapsy se postarají o bezpečí vašich cenností.

Kolekce zima 2017 značky Odlo je dostupná v našich obchodech a online na Odlo.cz.

Autor: - Redakce -

 
Diskuse ke článku (počet reakcí: 0)
 
 
Vyhledávání
Nejdiskutovanější

Databáze je prázdná!

Partneři

 
http://www.businessinstitut.cz/ - Prestižní studium MBA - Business Institut
http://www.cambschool.cz/ - MBA studium na Cambridge Business School
http://www.esbm.cz/ - - Moderní online studium MBA a LLM (Praha, Brno, Ostrava)
Poradíme vám, jak získat výhodnou nebankovní půjčku ihned na účet.