17.12.2008 - Životní styl

Co jí máte koupit pod stromeček

Každý rok stojíte před stejným problémem a každý rok jste stejně bezradní. Nechte se inspirovat tipy na dárky, které by ženy koupily samy sobě.

Statistiky mluví jasně: naprostá většina mužů nakupuje vánoční dárky na poslední chvíli, nejlépe den před Štědrým dnem a ti nejotrlejší to nechávají dokonce až na čtyřiadvacátého prosince. Tradičně největším problémem je nákup dárku pro vaší drahou polovičku. Pokud jste nedostali jasné zadání, nebo nemáte rozumnou partnerku, která je ochotná respektovat peníze, za které si nakoupí sama, řešíte každý rok pravděpodobně stejný problém a připadáte si podobně zoufalí. Oslovili jsme několik žen a zeptali se, co by si přály najít pod stromečkem. Tady jsou jejich přání:

Poukaz na masáž


Všechny dotázané ženy bez výjimky jmenovaly mezi vytouženými dárky poukaz na masáž. Výhodou takového dárku je, že jej můžete darovat v podstatě jakékoli ženě bez rozdílu věku a zájmů. Pečovat o sebe a rozmazlovat se nechá ráda každá. Masáže mají navíc jen velmi málo zdravotních omezení, můžete je například darovat i těhotným ženám. Navíc při jejich výběru nemusíte uplatňovat žádný osobní vkus a nemůžete sáhnout vedle.

Parfém


Pokud má vaše drahá polovička oblíbenou vůni a vy víte, která to je, máte na několik dalších Vánoc vystaráno. Parfému jako dárku se však nemusíte vzdávat ani v případě, že její oblíbenou značku neznáte. Nechte si od prodavačky poradit neutrální lehkou vůni a nemůžete sáhnout vedle. Pižmové, těžké, kořeněné parfémy volte pouze v případě, kdy víte, že má tento typ vůní ráda. Ženy navíc ocení vaší odvahu, s níž jste se pustili do výběru typicky ženského dárku.

Zápisníky


I když vám to může připadat nepochopitelné a neuvěřitelné, většina žen naprosto zbožňuje zápisníky, notýsky, diáře, deníčky a adresáře nejrůznějších velikostí i vzhledu. A to i přesto, že v současné době píše poznámky rukou už jen málokdo. Kupte jí drahý originální zápisník (nejlépe z ručního papíru) a uvidíte, že sklidíte úspěch.

Koupelová kosmetika


Jde sice tak trochu o dárek ze zoufalství, ale pokud vás například tlačí čas nebo svou partnerku ještě příliš neznáte, či do ní z nějakého důvodu nechcete investovat příliš peněz, koupelová kosmetika je sázkou na jistotu. Neexistuje žena, která by si ráda nedopřála voňavou koupel a rozmazlování pomocí solí, olejů, pěn a dalších koupelových přísad ji vždy potěší.

Kvalitní čokoláda


Zapomeňte na vžitý předsudek, že jedlé dárky pod vánoční stromeček nepatří. Pokud investujete do kvalitní ručně dělané čokolády, roztaje téměř každá žena. Nemusíte se obávat, že váš dárek bude působit levně, protože každá žena ví, kolik stojí kvalitní čokoláda a že rozhodně nejde o lacinou záležitost. Navíc jí takovým dárkem dáváte najevo, že jí milujete takovou, jaká je a nepožadujete po ní žádné drastické diety.
Autor: - Tereza Málková -

 
Diskuse ke článku (počet reakcí: 0)
 
 
Vyhledávání
Partneři

 
http://www.businessinstitut.cz/ - Prestižní studium MBA - Business Institut
http://www.cambschool.cz/ - MBA studium na Cambridge Business School
http://www.esbm.cz/ - - Moderní online studium MBA a LLM (Praha, Brno, Ostrava)
Poradíme vám, jak získat výhodnou nebankovní půjčku ihned na účet.