28.04.2009 - Sex a vztahy

Co na ní prozradí její spodní prádlo

Její spodní prádlo mluví často jasnější řečí než slova. Můžete z něj odhadnout, jestli očekává vášnivou noc, nebo vás bere jako neškodného kamaráda.

Vypadá to, že spolu strávíte noc; otázka je, zda budete vedle sebe spát jako bratr a sestra, nebo máte očekávat sexuální orgie. Vynikajícím vodítkem je prádlo, ve kterém se do postele dostaví.

Bavlněné tričko a kalhotky


U ženy, která spí oblečená do bavlněného trička a kalhotek, neočekávejte žádnou obrovskou romantiku. Většinou se jedná o praktické, sportovně založené typy. Na druhou stranu od ní můžete čekat prakticky cokoli a vždy vás něčím překvapí. Oceňuje muže, kteří ví, co chtějí, a nebojí se za tím jít.

Hedvábná košilka ve stylu "mrkací panenka"


Chtěla by vypadat nevinně, ale zároveň vám jasně sděluje, že je připravená na flirtování a možná i něco víc. Pokud ji však chcete dostat, nesmíte nic uspěchat. Soustřeďte se na předehru a nezapomeňte, že pro ní bude zřejmě mnohem důležitější mazlení a romantická gesta než samotný sex.

Sladěná podprsenka, kalhoty a podvazkový pás


Ráda svádí a miluje pocit, že se líbí. Tomu odpovídá i péče, kterou věnuje svému tělu a vůbec všeho, co se ho týká. Je vynikající milenka, ale často se stylizuje to poněkud nepřirozené pózy. Do postele chodí zásadně dokonale upravená a nalíčená, takže zapomeňte na to, že byste si při sexu s ní nechali ponožky.

Dlouhá saténová noční košile


Tento typ prádla nosí beznadějně nevyléčitelné romantičky. Hledá svého prince na bílém koni, touží být dobývána a lehce jí utáhnete na komplimenty. Chce se cítit žádoucí a pokud jí ten pocit poskytnete, považujte se za vítěze.

Korzet


Korzety obvykle nosí ženy, které si rády hrají a hraní nejrůznějších rolí jim nedělá problémy ani v sexu. Nesnáší nudu a stereotyp, jakmile jí dokážete překvapit, udělá pro vás všechno na světě. Stejně otevřená jako je ke všemu v životě je i v sexu a můžete si s ní splnit všechna tajná přání a experimenty, po kterých jste kdy zatoužili.

Klasické pyžamo


Nic proti ženám, které spí v klasickém pyžamu; mají obvykle vynikající partnerské vlastnosti. Jsou tradičně založené, dokáží se obětovat, jsou stálé a spolehlivé. Jen od nich málokdy můžete čekat sex, při kterém drnčí okenní tabulky. Ačkoli možná právě vy jste natrefili na onu pověstnou výjimku, která se zapíše do vaší erotické historie.
Autor: - Dalibor Kručina -

 
Diskuse ke článku (počet reakcí: 0)
 
 
Vyhledávání
Nejdiskutovanější

Databáze je prázdná!

Partneři

 
http://www.businessinstitut.cz/ - Prestižní studium MBA - Business Institut
http://www.cambschool.cz/ - MBA studium na Cambridge Business School
http://www.esbm.cz/ - - Moderní online studium MBA a LLM (Praha, Brno, Ostrava)
Poradíme vám, jak získat výhodnou nebankovní půjčku ihned na účet.