19.11.2017 - Životní styl

Co říkají podzimní trendy?

Módní trendy se promítají do každé oblasti života. Není snad jiného téma, o kterém by se psalo více. Svět módy lze nacházet v různých podobách ? televize, katalogy, magazíny, přehlídky mnohdy přímo v obchodních domech. Každou sezónu tým Pantone připravuje vzorníky nejžádanějších barev podle návrhářů z New York Week. I podzim 2017 už má v barvách jasno.

Zdroj: Podzimní trendy

Barvy pro podzim 2017

 

Letošní trendy barvy dle newyorských návrhářů tíhnou spíš k teplým odstínům. Z těch výraznějších barev jsou to pak tmavě modrá, smaragdová, vínová, cihlová a nechybí ani křiklavá červená. Na první dojem fádní odstíny však společně vytvářejí perfektní souhru. Záleží tedy jen na vás, zda dáte přednost pastelovým a pudrovým barvám nebo výraznosti.

Svoboda v odívání

 

V dnešním moderním světě nám mnohdy před plným šatníkem v hlavě zazní paradoxní otázka: co si vůbec vzít na sebe? Kam se jen podíváme je mnoho barev, materiálů, střihů v podobě nejrůznějších oděvů. Nalézat můžeme spousty informací o současných trendech, které se různě liší, což ne každý zvládá. Svoboda v odívání je hlavním atributem současného světa. Jde o něco, co v minulosti rozhodně nebylo.

V hlavní roli džíny

 

Džíny má ve svém šatníku patrně každý, ovšem ty, které jsou v kurzu letošní podzim, nejsou jen tak nějaké. Na jediném kousku lze spatřit hned několik dekád. Od vintage nohavic, přes výšivky, dírečky, ombre barvení nebo rifle sešité z různých odstínů denimu, klidně i modré a černé. Délka nohavic nezapravená s ošuntělým a párajícím se vzhledem, díky čemuž vypadají jako džíny ze second handu.

Výšivky a jiné drobnosti

 

Výšivky se objevují snad úplně všude. Na kalhotách, košilích, šatech, bundách, kabelkách, opascích. U výšivek to zdaleka nekončí. Nosí se kamínky, cvočky, perličky, trčící nitě, třásničky a barevné cákance. U tohoto crazy stylu je klíčový střih, kde platí - čím volnější, tím lepší a více cool.

Autor: - Redakce -

 
Diskuse ke článku (počet reakcí: 0)
 
 
Vyhledávání
Nejdiskutovanější

Databáze je prázdná!

Partneři

 
http://www.businessinstitut.cz/ - Prestižní studium MBA - Business Institut
http://www.cambschool.cz/ - MBA studium na Cambridge Business School
http://www.esbm.cz/ - - Moderní online studium MBA a LLM (Praha, Brno, Ostrava)
Poradíme vám, jak získat výhodnou nebankovní půjčku ihned na účet.