08.01.2018 - Životní styl

Jak nosit zelenou?

Zelenou barvu na ulicích moc často neuvidíte, ačkoliv je to skvělá barva. Pravda je totiž taková, že ji mnoho lidí neumí nosit. Ať už jde o zelené oční stíny, zelený lak na nehty, zelenou halenku, svetr či bundu nebo dokonce zelené boty.

Zdroj: https://pixabay.com/en/girl-dress-green-forest-beauty-1512314/

Jedinou zelenou, kterou lidé nosí je khaki nebo maskáčová. Což je velká škoda. Protože zelená barva je krásná, slušivá a podmanivá. Zelená je barva klidu, harmonie, barva přírody a hlavně je hodně veselá, pozitivní. Odstínů zelené existuje nepřeberné množství, stačí si jen umět vyhrát.

Příroda k přírodě

 

K zelené barvě, která je vlastně přírodní, se hodí opět barvy přírodní. Patří sem barvy hnědá, šedá, černá, ale i krémová, švestková, šeříková, bílá, růžová, zlatá. K zelené se hodí velká paleta barev. Ovšem vždy záleží také na odstínu zelené. Zda je svěží, sytá nebo s tónem teplé či studené barvy.

Detektiv Babočka

 

Chcete-li použít k zelené nějakou výraznější barvu, proměňte se tak trochu v detektiva a vypátrejte, zda vaše nové zelené boty či kalhoty mají v sobě spíš teplé nebo studené odstíny. Podle toho snadno vyberete doplňkovou barvu. Protože ne vždy musí zelená a hnědá k sobě ladit. Záleží právě na tom, zda mají společný základ. Zelená s bílou nebo jemně růžovou sluší blondýnkám. Stačí vybrat jen správný odstín a umístit zelenou na to správné místo. Například zelená sukýnka a bílá či nějaká světlá halenka. Brunetkám sekne i tmavě zelená v kombinaci s šedou. Prakticky zde platí pouze jedno pravidlo. Světlovlásky dají k obličeji světlejší barvy a dolů zelenou, tmavovlásky naopak k obličeji zelenou a dolů jinou barvu.

Zelená sluší ženám i mužům

 

Zelená barva se netýká pouze žen. Sluší dokonce i mužům. Například zelené boty, zelené šortky a světlá košile. Nebo přesně naopak? Zelené sako, světlé kalhoty a hnědé boty? Chce to jen zkoušet a hrát si. Není se čeho obávat. Pokud si přeci jen netroufáte, zkuste to alespoň se zelenými doplňky.

Autor: - Redakce -

 
Diskuse ke článku (počet reakcí: 0)
 
 
Vyhledávání
Nejdiskutovanější

Databáze je prázdná!

Partneři

 
http://www.businessinstitut.cz/ - Prestižní studium MBA - Business Institut
http://www.cambschool.cz/ - MBA studium na Cambridge Business School
http://www.esbm.cz/ - - Moderní online studium MBA a LLM (Praha, Brno, Ostrava)
Poradíme vám, jak získat výhodnou nebankovní půjčku ihned na účet.