03.02.2017 - Sex a vztahy

Kámasútra ? Nejoblíbenější polohy

Sex patří neodmyslitelně do života každého z nás, a tudíž se právem řadí k základnímu pilíři každého dobře fungujícího vztahu. Přesto, že jej ke spokojenému životu potřebujeme, neměla by se z něj stát obyčejná rutina, ke které budeme přistupovat jen jako k povinnosti. Zpestření erotického života různorodými polohami může být ideálním řešením, jak nedopustit, aby se nám do ložnice vkradla nuda. Společně se dnes podíváme na oblíbené a zajímavé polohy při sexu. Možná mezi nimi najdete tu, která vás osloví, a s chutí ji vyzkoušíte.

Zdroj: Sexuální polohy

Polohy během sexu je vhodné střídat, aby si na své přišli oba partneři. Nebudeme si nic nalhávat, protože v otázce oblíbených poloh se názory na tu nejlepší u mužů a žen rozchází. Ženy spíš preferují polohy, při kterých cítí naprostou tělesnou blízkost s partnerem, zatímco muži milují polohy, jež umožňují hluboký průnik. Proto vyberte vždy jednu, která potěší každého z vás.

Poloha svíčka

 

Tato poloha je oblíbená u obou partnerů. Žena má možnost vidět svému milému do tváře (což ženy mají rády). Samotný název je odvozen od této polohy. Žena si lehne na záda a nohy zvedne do vzduchu, jakoby chtěla dělat pozici při tělocviku "svíčku". Muž si nad ní obkročmo stoupne (nad její roztažené nohy). Všechny pohyby závisí jen na muži. Poloha umožňuje hluboký průnik, což muž ocení.

Poloha lotus

 

Poloha, kterou ženy milují, protože umožňuje tělesný kontakt s partnerem. Poloha není nijak složitá, ale trošku fyzicky náročnější. Muž si sedne na své paty či do tureckého sedu a partnerka se usadí na něj a omotá nohy kolem jeho boků.

Poloha horlivý jezdec

 

Víceméně poloha jako na "koníčka". S tím rozdílem, že je fyzicky náročná pro muže. Muž zaujme pozici raka a žena na něj nasedne, jako na koně. Muž drží celou váhu ženy - tudíž vhodné pro štíhlou ženu, která netrpí nadváhou. Jinak by se z horlivého jezdce mohl stát uštvaný a schvácený jezdec.

Autor: - Redakce -

 
Diskuse ke článku (počet reakcí: 0)
 
 
Vyhledávání
Nejdiskutovanější

Databáze je prázdná!

Partneři

 
http://www.businessinstitut.cz/ - Prestižní studium MBA - Business Institut
http://www.cambschool.cz/ - MBA studium na Cambridge Business School
http://www.esbm.cz/ - - Moderní online studium MBA a LLM (Praha, Brno, Ostrava)
Poradíme vám, jak získat výhodnou nebankovní půjčku ihned na účet.