07.11.2016 - Životní styl

Máš plnou pusu výmluv, proč nemůžeš cvičit?

Závidíš instagramovým fitness girl jejich postavy a sama bys ráda takovou měla. JENŽE pokaždé, když začneš cvičit, nevydrží ti to dlouho. Přestane tě to bavit a najdeš si výmluvy, proč to nejde?

Já jsem sepsala ty nejčastější výmluvy, které míváme, když se nám nechce cvičit. Některým výmluvám dokonce i skutečně věříme! Já ti tyto mýty vyvrátím.

 • Jsem příliš unavená! Nevadí, sport tě zaručeně probere! Myslíš si, že ti pohyb ubírá energie? Naopak, nabudí tvůj organismus a poté budeš mít pocit, že dokážeš zbourat barák. Neznám jediného člověka, který by se po půl hodince posilování necítil nabitý elánem!
 • Nemám čas! Musíš se učit nebo pracovat, tak nemáš čas na cvičení? Nikdo nevydrží být pozorný a soustředit se 24h denně. Potřebuješ pauzu. Navíc při cvičení se odreaguješ, prokrví se ti mozek a všechno ti pak půjde lépe.
 • Nemám na to peníze! Že hubnout se dá jen v posilovně? Blbost. Udělej si vlastní posilovnu doma. Cvičit můžeš pomocí videí na internetu. Cvič s vlastní zátěží nebo činkami, stroje vždy nepotřebuješ.
 • Venku na to není počasí! Nechce se ti jít běhat, protože venku prší, je zima nebo je moc vedro? Vždycky tu existuje možnost. Když prší, můžeš běhat v panelovém domě po schodech. Když je zima, pořiď si speciální oblečení na běhání do mrazů. A když je vedro, běhej brzy ráno nebo večer.
 • Je toho na mě moc! Cítíš se psychicky vyčerpaná a tak zajídáš stres sladkostmi. Já věřím, že lepší a hlavně zdravější možností bude začít se hýbat. Odreaguješ se, přesuneš své myšlenky někam do jiné galaxie a všechny problémy ze sebe vypotíš. Přestaň se litovat a bojuj!
 • "Vlastně nemám zas tak špatné tělo!" Většinu času nejsi spokojená se svým tělem, ale když jde do tuhého a máš něco dělat, tak se začneš utěšovat, že to není tak hrozné. Řeknu ti to takto: vždycky je co zlepšovat! Udržovat se v kondici je v dnešní době žádoucí. Děláš to pro své zdraví. Chceš si přece postavu udržet?!
 • Teď už nebudeš mít žádné výmluvy a budeš moci začít, není zač!
  Autor: - -

   
  Diskuse ke článku (počet reakcí: 0)
   
   
  Vyhledávání
  Partneři

   
  http://www.businessinstitut.cz/ - Prestižní studium MBA - Business Institut
  http://www.cambschool.cz/ - MBA studium na Cambridge Business School
  http://www.esbm.cz/ - - Moderní online studium MBA a LLM (Praha, Brno, Ostrava)
  Poradíme vám, jak získat výhodnou nebankovní půjčku ihned na účet.