14.03.2017 - Životní styl

Muži ? stereotypy, které o nás panují a nejsou pravdivé

Mnoho stereotypů, které panují o mužích a ženách nejsou pravdivé, naopak přihlouplé. V dnešním článku se zaměříme právě na pány. Na stereotypní tvrzení o mužích lze narazit téměř všude, ať už formou vtipů či narážek v každém médiu.

Zdroj: Muži

Některé články kazící pověst mužů nemá smysl ani číst, protože již z prvních vět poznáte, že to bude zase o "těch mužích", kteří chodí do práce, pak se svalí s pivem v ruce na kanape, uchopí dálkové ovládání a sledují filmy, případně hrají x box. Vrcholem zábavy je pro ně rozebírání intimností o ženách s kolegy u piva, umírají na rýmečku a podobné nesmysly. Ovšem opak je pravdou.

Muži jsou líné vši

 

Tu a tam si rád zalenoší každý, když je nemocný, nemá náladu, jako když je čilý jako rybička. Já naopak vídám kolem sebe spoustu pracovitých mužů pečujících s láskou o své partnerky, starostlivé otce nesoucí na svých ramenou tíhu finančního zajištění rodiny, takové, co tu a tam uchopí vařečku nebo vezmou partnerku na oběd do restaurace. Snad jediné, co by se dalo vytknout, že si moc nestěžují, nehovoří o svých problémech a věci si dělají po svém. Právě zde je patrně háček. V tom, že ženy neocení to, co dělají, jen věčně kafrají do toho, co a jak dělají a jak by to dle nich měli dělat.

Muži nechápou ženy

 

Pravděpodobně to tak má být. Nakonec ženy také nikdy dokonale nepochopí mužskou logiku. To však neznamená, že se o to nesnaží. Problém spíš spatřuji ve špatné komunikaci, ne v partnerovi, který samozřejmě nevleze ženě do hlavy, aby věděl, jak myslí, jak se cítí, co by si přála. Mnohé ženy si za některé problémy mohou samy, protože neumí komunikovat a být dostatečně otevřené.

Muži jsou nudní

 

Ne každý umí chrlit vtípky a má charisma. Ovšem rozhodně s nimi není nuda. Naopak chlapi jsou do vysokého věku, jako malí kluci. Pokud mezi dvěma lidmi není hranice tvořená studem a nedůvěrou, není důvod, aby se muž nechoval uvolněně. Ovšem na pozoru se muži mají především před ženami, které o nich troucí nesmyslné stereotypy a napomínají je jak malé smrady.

Autor: - Redakce -

 
Diskuse ke článku (počet reakcí: 0)
 
 
Vyhledávání
Partneři

 
http://www.businessinstitut.cz/ - Prestižní studium MBA - Business Institut
http://www.cambschool.cz/ - MBA studium na Cambridge Business School
http://www.esbm.cz/ - - Moderní online studium MBA a LLM (Praha, Brno, Ostrava)
Poradíme vám, jak získat výhodnou nebankovní půjčku ihned na účet.