18.05.2017 - Životní styl - komerční článek

Počasí láká k pohybu na vzduchu: Jak se obléknout funkčně a trendy zároveň?

Období jara nám dopřává krásně teplé dny, které bychom měli využít ve svůj prospěch. Proto neseďte doma a vydejte se ven! Ať už jenom na procházku nebo si pořádně zasportovat a uběhnout pár kilometrů. V každém případě pohyb na čerstvém vzduchu vám dodá skvělou náladu a energii. Ale jak se správně obléci?

Zdroj: sportovní oblečení

Teplákovky jsou IN

 

Na procházku nebo i samotné cvičení venku se nejlépe hodí sportovní tepláková souprava. Nemusíte řešit kombinaci vršku a kalhot, ale navíc budete jako v bavlnce. Tepláková souprava je i velmi praktická, jelikož se hodí jak do chladného počasí, tak i do teplejších jarních dnů. V každém případě se vám v šatníku neztratí a využijete ji jak na procházky, tak třeba i na doma.

Kraťasy pro teplejší dny

 

V horkých dnech nechte teplákovou soupravu ve skříni a sáhněte po dámských či pánských kraťasech, které vám dodají náležité pohodlí a vzdušnost. V létě je zejména důležité se příliš nezapařovat, aby vám nevznikly případné vyrážky či podráždění kůže. Proto kraťasy mohou být tou pravou volbou. Ke kraťasům by se poté také hodily lehké topy či trička, která byste doplnili o lehké sportovní bundy.

Základem jsou pohodlné boty

 

Důležitou součástí každé výbavy pro sport či pro dlouhé procházky je výběr vhodné obuvi. Boty na sport by měly být prodyšné a lehké. Zároveň by měly tlumit případně dopady na povrch, a to zejména kvůli našim kloubům, aby nezažívaly zbytečné otřesy.

Tip: U sportovní obuvi koukejte zejména na kvalitu, kterou je potřeba opravdu nepodceňovat - mohlo by to mít špatné dopady na vaše tělo a celkové zdraví.

Doplňky

 

V neposlední řadě si můžete vyhrát s doplňky na cvičení, kterými můžete svůj celkový look vyšperkovat. Vhodné mohou být kšiltovky, které se vám budou hodit zejména při ostrém sluníčku, nebo potítka, díky kterým se můžete cítit více fresh.

Autor: - Redakce -

 
Diskuse ke článku (počet reakcí: 0)
 
 
Vyhledávání
Partneři

 
http://www.businessinstitut.cz/ - Prestižní studium MBA - Business Institut
http://www.cambschool.cz/ - MBA studium na Cambridge Business School
http://www.esbm.cz/ - - Moderní online studium MBA a LLM (Praha, Brno, Ostrava)
Poradíme vám, jak získat výhodnou nebankovní půjčku ihned na účet.