01.08.2017 - Životní styl - komerční článek

Poradíme vám s výběrem toho pravého telefonu

Sem vložte příslušný text včetně HTML syntaxe nebo v případě nevyužití této části vše vymažte - tedy včetně tohoto textu!

Zdroj: Telefon

Přestal vám fungovat současný mobilní telefon, nebo vám už nevyhovuje svými parametry? Ideální doba koupit nový. Jak vybrat ten pravý? Nejprve začněte výběrem značky. Buď se budete držet osvědčených hráčů na trhu, nebo zvolíte čínské značky, které se na trh do České republiky dostávají stále více. Příkladem jsou telefony značky Xiaomi, ale i jiné, které dokážou nabídnout velmi často zajímavý poměr ceny a výkonu. Je na vás, jakou cestou se vydáte.

Myslete na parametry

 

Jakmile máte jasno o značce, nezapomínejte také na parametry telefonu. Ty by měly být voleny s ohledem na to, k čemu ho chcete používat a co od něho očekáváte. Pokud je několik hlavních, které jasně dominují, tak se jedná o tyto:

  • velikost a rozlišení displeje,
  • frekvence procesoru a velikost RAM,
  • rozlišení fotoaparátů.

Možných variant je skutečně mnoho a tak není nic jednoduššího, než si je porovnat a vybrat takovou, která bude skutečně optimální. Pozor však ještě na jednu neméně důležitou věc.

Volba operačního systému

 

Ta souvisí jak se značkou, tak i některými parametry. Pokud chcete iOS, je třeba zvolit jenom telefon od společnosti Apple, který má díky sladěnosti systému i menší parametry. Pokud chcete jít cestou operačního systému Android, už můžete vybírat tak, jak bylo doporučeno výše. Samozřejmostí je, že aplikace pro systém Android, ale také iOS umožní funkce telefonu a jeho využití jednoduše přizpůsobit vašim potřebám. Ať už jsou osobního, nebo pracovního rázu.

Nový, nebo bazarový?

 

Zde už záleží jenom na tom, kolik máte připraveno finančních prostředků. Kdo má omezený rozpočet, ten by měl zcela pochopitelně sáhnout do segmentu použitých telefonů. Pokud máte peněz dost, doporučujeme vzhledem k záruce přístroje nové. Výběr v obou segmentech je poměrně velký. Vždy však dodržujte pravidlo koupě u osvědčených prodejců s obchodníků.

Autor: - Redakce -

 
Diskuse ke článku (počet reakcí: 0)
 
 
A váš názor?
Kam máte v plánu jet na dovolenou?
(celkový počet hlasů: 3443)
Vyhledávání
Nejdiskutovanější

Databáze je prázdná!

Partneři

 
http://www.businessinstitut.cz/ - Prestižní studium MBA - Business Institut
http://www.cambschool.cz/ - MBA studium na Cambridge Business School
http://www.esbm.cz/ - - Moderní online studium MBA a LLM (Praha, Brno, Ostrava)
Poradíme vám, jak získat výhodnou nebankovní půjčku ihned na účet.