15.12.2017 - Životní styl

Tipy na dárky pro něj

Vánoce pomalu za dveřmi a ještě nemáte pro svého miláčka koupený dárek? Tak šup, šup, ať to stihnete. Pokud se vám nechce prodírat davy nakupujících posedlých vánoční horečkou, pak nezbývá než online nákupy. Dnes jde o běžnou praxi a ušetří vám to moře času i nervování. Leda, že nakupování zbožňujete a spojíte i s něčím příjemným. Nicméně, co vybrat? Nechte se inspirovat dnešním článkem.

Zdroj: Tipy na dárky

Co muž to jiné potřeby. Proto je v prvé řadě nutné zamyslet se nad jeho osobností, nad tím, jakou má práci, jak volí volný čas, kterému módnímu směru dává přednost apod. Díky tomu snadněji vyberete dárek. Pro sportovce něco ze sektoru sportovní doplňky, pro manažera něco z oblasti elegance - aktovka, diář, peněženka. Pokud i tak stále tápete, kupte něco praktického, co neurazí.

Kosmetika

 

Kosmetiku potřebuje každý v každém věku. Ať už jde o muže, ženy či děti. Jakou kosmetiku vybrat? Rozhodně nekupujte parfém, pokud neznáte jeho oblíbenou značku. Vybrat parfém na základě toho, že to voní vám, není příliš rozumné. Neznamená to, že musí vonět i jemu nebo na něm. Na každém člověku jeden a tentýž parfém voní jinak. Vybírejte spíš balíčky na holení nebo vlasovou kosmetiku. Tak nešlápnete vedle.

Oblečení

 

Pokud si nejste jisti velikostí a vkusem, tak u tohoto sortimentu obezřetně. Nic nepokazíte ovšem pohodlnou soupravou na doma, županem či kvalitním pyžamem, které nemusí padnout, jako oblek. Určitě je vhodné znát cca velikost, aby to neměl malé nebo to na něm neviselo, ale praktické oblečení je vždy vítaným dárkem.

Dárkový poukaz

 

Nejste-li si úplně jistá, že ten či onen dárek z určitého segmentu jej potěší, pak mu darujte poukaz. Ať už jde o parfumerii, oblečení, módní doplňky nebo gastronomii. Díky tomu si koupí váš partner přesně to, po čem jeho srdce lační.

Autor: - Redakce -

 
Diskuse ke článku (počet reakcí: 0)
 
 
Vyhledávání
Nejdiskutovanější

Databáze je prázdná!

Partneři

 
http://www.businessinstitut.cz/ - Prestižní studium MBA - Business Institut
http://www.cambschool.cz/ - MBA studium na Cambridge Business School
http://www.esbm.cz/ - - Moderní online studium MBA a LLM (Praha, Brno, Ostrava)
Poradíme vám, jak získat výhodnou nebankovní půjčku ihned na účet.