29.04.2017 - Sex a vztahy

Tipy na nezapomenutelnou rozlučku se svobodou

Rozlučka se svobodou patří k oblíbeným zvykům, jehož kořeny sahají daleko do historie. Nevěsta i ženich se loučí každý po svém a připravují se na vstup do nového společného života, poslední rozlučka umožňuje ?vyhodit si z kopýtka? každý sám. Tato tradice není známá jen u nás, ale dodržuje se po celém světě.

Zdroj: Rozlučka se svobodou

Muži si rozloučení se staromládeneckým životem užívají na maximum, jinak tomu není ani u dam. Existuje nespočet možností, jak rozlučku zorganizovat. Buďto se o program postarají přátelé, případně si lze nechat rozlučku přichystat profesionálně od různých společností.

Stará dobrá klasika

 

Jestliže si neužijete na všelijaké extravagance, pak vám postačí posezení s přáteli v hospodě, kde pijete, povídáte si, případně objednáte striptéra/striptérku. Rozhodně to nemusí být nuda, protože v ČR přibývá hospod, které jsou něčím výjimečné. Mohou být ve westernovém stylu, historickém stylu včetně toho, že obsluha má dobové kostýmy, hororovém stylu, retro apod.

Sport a adrenalin

 

Chcete-li si ještě před vstupem do manželství zkusit adrenalinový zážitek (protože ono manželství adrenalinové bude) pak jde o super průpravu. Ať už se necháte unášet balónem, kde můžete nad vrcholky hor bouchnout šampaňské nebo dáte předost skoku padákem. Adrenalinových zážitků dnes existuje nepřeberné množství.

Od hospody k hospodě

 

Vymést všechny hospody v okolí? Inu proč ne? Vytvořte si ovšem již předem plán, kudy vaše kroky povedou a naplánujte si v každé hospodě jedno pivo či panáka. V té poslední můžete už zůstat a rozjet velkolepou akci.

Jak rozlučku ozvláštnit

 

Určitě se vyplatí udělat tento okamžik nezapomenutelný. S tím pomohou různé kostýmy, trička s potisky, rekvizity. Nejdůležitější na celé rozlučce je nápad. V jakém duchu se ponese a kde se bude konat. Muži mohou být mořskými vlky - piráty, dámy sexy dračice, policistky apod. Speciální kostýmy se dají koupit online v různých e-shopech.

Autor: - Redakce -

 
Diskuse ke článku (počet reakcí: 0)
 
 
Vyhledávání
Partneři

 
http://www.businessinstitut.cz/ - Prestižní studium MBA - Business Institut
http://www.cambschool.cz/ - MBA studium na Cambridge Business School
http://www.esbm.cz/ - - Moderní online studium MBA a LLM (Praha, Brno, Ostrava)
Poradíme vám, jak získat výhodnou nebankovní půjčku ihned na účet.