07.12.2017 - Životní styl

Trendy na letošní zimu pro něho

Trendy nesledují pouze ženy, ale i muži, kteří jdou s dobou. Vídat dnes muže na pedikúře, manikúře, kosmetice není ničím neobvyklým. Mnohdy to i jejich povolání vyžaduje. Takový číšník například v luxusní restauraci musí mít i oholené ruce ? pryč s nežádoucím ochlupením. Proč by se tedy i muži nemohli oblékat stylově, podle posledních výkřiků módy?

Zdroj: https://pixabay.com/en/snow-winter-white-cold-weather-2589644/

Pravdou je, že nákupní horečka se většinou připisuje ženám, ale v poslední době přibývá i počet mužů, kteří bedlivě střeží módní svět a číhají, kdy bude příležitost opatřit si nějaký parádní kousek za solidní peníz. Na co se mohou letos pánové těšit?

Orientovat se dnes ve světě módy není vůbec snadné, protože panuje naprostá svoboda. Navíc se různé módní značky předhánějí a každá chce přijít s něčím novým. Pokud jste si mysleli, že červená barva je určená výhradně ženám, pak je to omyl. Právě tato barva se hodně promítá do pánské kolekce podzim/zima 2017 - 2018.

Nové barvy, střihy, materiály

 

K zimě neodmyslitelně patří bundy a kabáty. Zda půjde o elegantní či sportovní pojetí záleží nejen na konkrétním muži, ale i příležitosti. Jestliže chcete být však IN, budete muset opustit zaběhnuté konvence a zkusit trochu extravagance. Nejen co se barev týče, ale i střihů a materiálů.

Módní trendy se točí okolo všeho, co je zatím neznámé. Většinou móda neškodně rotovala a v určitých intervalech se vracela v malé proměně zpátky. Nic takového se však v pánské módě již neděje. Proto na ulici můžete spatřit muže v červených kalhotách ala efekt kůže, doplněné elegantním krátkým kabátkem s opaskem ledabyle obtočeným kolem pasu, bílém roláku a černočervené kotníkové sportovní obuvi. A opravdu neutekl z cirkusu, tohle je podoba módních trendů 2017/2018. Chybět nebudou zajímavé účesy, plnovousy a pokrývky hlavy v podobě kšiltovek a čepic. Pokud si na něco takového opravdu nepotrpíte, pak zůstaňte věrní klasice doladěné jen o zajímavé doplňky. Protože některé modely se hodí skutečně pouze pro přehlídková mola.

Autor: - Redakce -

 
Diskuse ke článku (počet reakcí: 0)
 
 
Vyhledávání
Nejdiskutovanější

Databáze je prázdná!

Partneři

 
http://www.businessinstitut.cz/ - Prestižní studium MBA - Business Institut
http://www.cambschool.cz/ - MBA studium na Cambridge Business School
http://www.esbm.cz/ - - Moderní online studium MBA a LLM (Praha, Brno, Ostrava)
Poradíme vám, jak získat výhodnou nebankovní půjčku ihned na účet.