31.10.2017 - Životní styl - komerční článek

Vykouzlete vánoční atmosféru v dětském pokoji!

Zpříjemněte dětem čekání na Ježíška a vyzdobte spolu s nimi dětský pokoj. Nechejte místnost prostoupit vánoční atmosférou. Máme pro vás několik tipů! Čtěte dál.

Zdroj: Vánoční výzdoba

Světýlka

 

Děti ocení především barevná a blikající světýlka. Taková kombinace není ovšem vůbec vhodná. Rozmanitost barev a měnící se intenzita blikání působí rušivě. Navíc nepříznivě ovlivňuje kvalitu spánku!

Nesmutněte! Pestrobarevná svítidla můžete orámovat pomocí jemných led světýlek, která neblikají. Jejich světlo je jemné a decentní. Barevných světýlek si můžou děti užívat během dne. Led světýlka je pak zastoupí během noci.

Velmi příjemným kompromisem je simulátor hvězdného nebe. Děti si jej určitě zamilují a pokochají se i mimo Vánoce.

Textil

 

Pořiďte svým nejmenším povlečení se sněhovými vločkami, sněhulákem nebo třeba se sobím spřežením. Závěsy omotejte velkou vánoční stuhou a večer převlečte své nejmenší do pyžama s vánočním motivem.

Bytový textil s tematickým motivem promění téměř každou místnost k nepoznání. Nechejte děti vybrat motiv podle svého a sdílejte s nimi radost, i kdyby si vybraly ten největší kýč. :-)

Samolepky

 

Vyzkoušejte módní a oblíbené samolepky. Můžete s nimi polepit zeď, okno i nábytek. Po Vánocích zase bezstarostně a rychle odlepíte.

Tvořeníčko

 

Na vánočním tvoření se můžete pořádně vyřádit! Vánoční ozdoby tvořte třeba i z obyčejného papíru. Vystřihávejte sněhové vločky, slepujte barevné řetězy, aranžujte zátiší z ořechových skořápek, kaštanů a sušeného ovoce.

Využijte i zbytky ze stuhy či balícího papíru. Vezměte obyčejnou kartonovou krabici, olepte papírem a omotejte stuhou. Pokojovou dekoraci máte na světě. Ozdobte si květiny! Použijte miniaturní ozdobičky, vánoční zápichy nebo přímo květináče s vánočním motivem. Jste zkušení či odvážní pekaři? V tom případě vyzkoušejte výrobu jedlého betlému. A když se nepodaří? Nevadí! Ostatní členové rodiny vám s chutí pomohou zahladit stopy.
Autor: - Redakce -

 
Diskuse ke článku (počet reakcí: 0)
 
 
Vyhledávání
Partneři

 
http://www.businessinstitut.cz/ - Prestižní studium MBA - Business Institut
http://www.cambschool.cz/ - MBA studium na Cambridge Business School
http://www.esbm.cz/ - - Moderní online studium MBA a LLM (Praha, Brno, Ostrava)
Poradíme vám, jak získat výhodnou nebankovní půjčku ihned na účet.